1
/
of
1
Brand:
Optibelt
OPTIBELT 50 AT10 / 1150, Timing Belt, 115 Teeth, 1150mm Length X 50mm Width [50 AT10 / 1150]; 175-3102
OPTIBELT 50 AT10 / 1150, Timing Belt, 115 Teeth, 1150mm Length X 50mm Width [50 AT10 / 1150]; 175-3102
Regular price
0 VND
Regular price
Sale price
0 VND
Quantity
Hoặc gửi email trực tiếp: SKF@nguyenxuong.com
| THÔNG SỐ KỸ THUẬT | |
|---|---|
| Length | 1150mm |
| Width | 50mm |
| Pitch | 10mm |
| Number of Teeth | 115 |
| Material | Polyurethane |
| Tooth Height | 2.5mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°F |
| Maximum Operating Temperature | +176°F |
Share
