1
/
of
1
Brand:
Optibelt
OPTIBELT 25 AT10 / 730, Timing Belt, 73 Teeth, 730mm Length X 25mm Width [25 AT10 / 730]; 175-3073
OPTIBELT 25 AT10 / 730, Timing Belt, 73 Teeth, 730mm Length X 25mm Width [25 AT10 / 730]; 175-3073
Regular price
0 VND
Regular price
Sale price
0 VND
Quantity
Hoặc gửi email trực tiếp: SKF@nguyenxuong.com
| THÔNG SỐ KỸ THUẬT | |
|---|---|
| Length | 730mm |
| Width | 25mm |
| Pitch | 10mm |
| Number of Teeth | 73 |
| Material | Polyurethane |
| Tooth Height | 2.5mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°F |
| Maximum Operating Temperature | +176°F |
Share
