1
/
of
1
Brand:
Optibelt
OPTIBELT 16 T10 / 2250, Timing Belt, 225 Teeth, 2250mm Length X 16mm Width [16 T10 / 2250]; 175-3011
OPTIBELT 16 T10 / 2250, Timing Belt, 225 Teeth, 2250mm Length X 16mm Width [16 T10 / 2250]; 175-3011
Regular price
0 VND
Regular price
Sale price
0 VND
Quantity
Hoặc gửi email trực tiếp: SKF@nguyenxuong.com
| THÔNG SỐ KỸ THUẬT | |
|---|---|
| Length | 2250mm |
| Width | 16mm |
| Pitch | 10mm |
| Number of Teeth | 225 |
| Material | Polyurethane |
| Tooth Height | 2.5mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°F |
| Maximum Operating Temperature | +176°F |
Share
