1
/
of
1
Brand:
Optibelt
OPTIBELT 16 AT5 / 600, Timing Belt, 120 Teeth, 600mm Length X 16mm Width [16 AT5 / 600]; 175-3054
OPTIBELT 16 AT5 / 600, Timing Belt, 120 Teeth, 600mm Length X 16mm Width [16 AT5 / 600]; 175-3054
Regular price
0 VND
Regular price
Sale price
0 VND
Quantity
Hoặc gửi email trực tiếp: SKF@nguyenxuong.com
| THÔNG SỐ KỸ THUẬT | |
|---|---|
| Length | 600mm |
| Width | 16mm |
| Pitch | 5mm |
| Number of Teeth | 120 |
| Material | Polyurethane |
| Tooth Height | 1.2mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°F |
| Maximum Operating Temperature | +176°F |
Share
