Oxley Green Indicator, 3.6 V, 8mm Mounting Hole Size, Lead Wires Termination [STR/LH/8/FL30/GN]; 361-3766
by Oxley
0₫
Mã kho: 3613766
Liên hệ để có giá tốt (Vietnam: 0898.332.898, E-mail: SKF@nguyenxuong.com)
| THÔNG SỐ KỸ THUẬT | |
|---|---|
| Voltage Rating | 3.6 V |
| Light Output Colour | Green |
| Mounting Hole Size | 8mm |
| Lamp Type | LED |
| Lamp Size | 8.1 mm |
| Termination Type | Lead Wires |
| Bezel Style | Prominent |
| Bezel Colour | Black |
| Current Rating | 20 mA |
| Intensity | 1250 mcd |
| Length | 26 mm |