DILM32 Series Analogue (ON Delay) Electronic Timer, Range 0.1 100s, NO/NC Contacts, 100 130 V ac Coil [DILM32-XTEE11(RAC130)]; 307-623
by Eaton
0₫
Mã kho: 307623
Liên hệ để có giá tốt (Vietnam: 0898.332.898, E-mail: SKF@nguyenxuong.com)
| THÔNG SỐ KỸ THUẬT | |
|---|---|
| Series | DILM32 |
| Number of Contacts | 2 |
| Pole and Throw Configuration | DPST |
| Normal State Configuration | NO/NC |
| Timer Function | Analogue (ON Delay) |
| Timer Range | 0.1 100s |
| Number of Timing Ranges | 1 |
| Contact Current Rating | 0.25 |
| Contact Voltage Rating | 400 V ac |
| Coil Voltage | 100 130 V ac |
| Length | 45mm |
| Depth | 70mm |
| Width | 38mm |
| Operating Temperature Range | -25 +40 °C |
| Maximum Operating Temperature | +40°C |
| Dimensions | 45 x 38 x 70 mm |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |