RS PRO D-sub Interface Module, Female, 15 Pole, 50 V, 1A, DIN Rail Mount; 403-392
by RS PRO
0₫
Mã kho: 403392
Liên hệ để có giá tốt (Vietnam: 0898.332.898, E-mail: SKF@nguyenxuong.com)
| THÔNG SỐ KỸ THUẬT | |
|---|---|
| Gender | Female |
| Number of Contacts | 15 |
| Connector Type | D-sub |
| Mounting Type | DIN Rail Mount |
| Voltage Rating | 50 V |
| Current Rating | 1A |
| Cable CSA | 4mm² |
| Dimensions | 65 x 70 x 62mm |
| Depth | 62mm |
| Length | 65mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Width | 70mm |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |