Phoenix Contact D-sub Interface Module, Female, 37 Pole, 25 V ac, 60 V dc, 2.5A, DIN Rail Mount [2962751]; 648-3877
0₫
Mã kho: 6483877
Liên hệ để có giá tốt (Vietnam: 0898.332.898, E-mail: SKF@nguyenxuong.com)
| THÔNG SỐ KỸ THUẬT | |
|---|---|
| Current Rating | 0.166666666666667 |
| Lead Orientation | Radial |
| Voltage Rating | 250 V ac |
| Fuse Speed | F |
| Body Material | Nylon |
| Body Diameter | 8.5mm |
| Body Height | 8mm |
| Wire Length | 18.8mm |
| Wire Pitch | 5.08mm |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Wire Diameter | 0.6mm |