1
/
of
1
Brand:
Panduit
Panduit Cat6a RJ45 UTP Straight RJ Jack, CJ Series [CJ6X88TGRD]; 848-5443
Panduit Cat6a RJ45 UTP Straight RJ Jack, CJ Series [CJ6X88TGRD]; 848-5443
Regular price
0 VND
Regular price
Sale price
0 VND
Quantity
Hoặc gửi email trực tiếp: SKF@nguyenxuong.com
| _THÔNG SỐ KỸ THUẬT: | |
|---|---|
| Type | Jack |
| LAN Category | Cat6a |
| Interface Type | RJ45 |
| Orientation | Straight |
| Shield Type | UTP |
| Colour | Red |
| Length | 38.15mm |
| Width | 16.06mm |
| Depth | 18.06mm |
| Series | CJ |
Share
